Kontakt

Są różne sposoby kontaktu! Wybierz najwygodniejszy dla Ciebie!

Ul. Indyjska 23
03-957, Warszawa

Godziny otwarcia:
poniedziałek, środa, czwartek 9.00-20.00
wtorek, piątek 14:00-20:00
sobota: 9:00-15:00

Badź na bieżąco!

Dane do przelewów

 • Terapia Dziecięca Magdalena Nawarecka
 • ul. Nadarzyn 29 05-230 Kobyłka
 • NIP 125 134 07 16
 • nr konta 37 1140 2004 0000 3702 7119 9520

Jak dojechać?

Centrum Terapii i Rozwoju Dziecka AURIN znajduje się w Warszawie na Saskiej Kępie, przy ulicy Indyjskiej 23, nieopodal (ok. 1 min piechotą) przystanku autobusowego Saska, skąd można do nas dotrzeć dogodnie niemal z każdego miejsca Warszawy (szczególnie dobry dojazd będą mieli mieszkańcy Gocławia, Pragi i Centrum).

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się tak szybko, jak to tylko możliwe!

Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty. Zasady przetwarzania i informacje o administratorze znajdziesz tutaj:

Polityka prywatności strony www.aurin.pl

 1. Informacje ogólne Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług Centrum Terapii i Rozwoju Dziecka AURIN poprzez stronę www.aurin.pl.
 2. Administratorem danych osobowych zawartych na stronie jest Terapia Dziecięca Magdalena Nawarecka z siedzibą w Kobyłce, ul. Nadarzyn 29 NIP1251340716. Firma jest właścicielem ośrodka Centrum Terapii i Rozwoju Dziecka AURIN.
 3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi - ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.
 4. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.
 5. Strona realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:
  • poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje
  • poprzez gromadzenie plików “cookies”
 6. Strona zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.
 7. dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego
 8. Dane osobowe pozostawione w formularzu nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.
 9. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.
 10. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności strony, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszej strony internetowej. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.
 11. Na stronie www.aurin.pl mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od AURIN i nie są w żaden sposób nadzorowane przez www.aurin.pl Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.
 12. W razie wątpliwości co któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji - nasze dane znaleźć można w zakładce - KONTAKT.