Integracja Sensoryczna

Centrum Terapii i Rozwoju Dziecka

Aurin

Integracja sensoryczna

Serdecznie witamy na naszej stronie

Centrum Terapii i Rozwoju Dziecka AURIN to miejsce kompleksowego wsparcia dziecka i jego rodziny. AURIN jest miejscem przyjaznym dziecku - terapie i zajęcia prowadzone są w sposób sprawiający dziecku przyjemność i dający poczucie odnoszenia sukcesów. Jest to niezwykle ważne zwłaszcza u dzieci, które mają trudności w nauce szkolnej lub zaburzenia rozwojowe utrudniające poprawny kontakt z rówieśnikami.

Wiemy, że w terapii dziecka istotną rolę odgrywa rodzic – to Państwo, poprzez małe codzienne kroczki, wspomagają rozwój dziecka i są motorem jego postępów. Dlatego też po każdych zajęciach terapeuta omawia z rodzicem postępy dziecka oraz pomaga współtworzyć domowy program ćwiczeń wspomagających terapię. Organizujemy też warsztaty, podczas których rodzice mogą dowiedzieć się więcej o zaburzeniach dziecka oraz o sposobach radzenia sobie z nimi na co dzień.

Centrum Terapii i Rozwoju Dziecka AURIN to miejsce, gdzie dzieci i rodzice znajdą profesjonalną pomoc w atmosferze wzajemnego wsparcia.

Aktualności

Równy start z integracją sensoryczną: Zapraszamy do współpracy przedszkola z terenu Pragi w Warszawie. Zaproście naszych terapeutów do siebie i pomóżcie dzieciom pokonać trudności
Dowiedz się więcej na naszej stronie lub telefonicznie 606 489 555


Dzień bezpłatnej diagnozy: Nowy rok to nowe wyzwania, dużo nauki i zabawy. Jeśli widzisz, że twoje dziecko ma trudności z adaptacją, wypełnianiem obowiązków szkolnych i przedszkolnych oraz nauką, sprawdź, czy nie wynikają one z zaburzeń.. bo jeśli tak jest, skuteczna terapia pomoże Wam rozwiazać problem.
Dowiedz się więcej telefonicznie 606 489 555


Karnety i zniżki

Wiemy, że regularna, całoroczna terapia dziecka potrafi być niemałym obciążeniem dla budżetu domowego. Dlatego proponujemy Państwu karnety na zajęcia z integracji sensorycznej oraz terapii logopedycznej - wykupując 4 zajęcia z góry oszczędzasz :) Zobacz więcej zniżek.

Facebook

Dołącz do nas na Facebooku! Aktualne informacje z życia poradni oraz ciekawe wskazówki i porady :)